Świat z góry

Widok z góry to coś wspaniałego. Od czasu kiedy zacząłem fotografię wnętrz na poważnie, czyli już prawie 5 lat, latanie dronem nie było aż tak popularne i rzadko kiedy było kogoś stać by pozwolić sobie na kupno bezzałogowego statku powietrznego. Dwa lata temu w końcu i mi się udało.
Świat z góry szczególnie w Kołobrzegu jest cudowny. Wschody i zachody słońca, dzika zwierzyna z góry.. nie zapomniane widoki.
Oczywiście wszystko było dokumentowane na dysku przenośnym, aby nigdy nie stracić zdjęć i filmów.
Tak mi się wydawało. Któregoś dnia dysk padł i straciłem praktycznie wszystkie dane. Zdjęcia z drona, zdjęcia wnętrz które robiłem na początku.. wszystko przepadło. od tamtego czasu mam 3 kopie zapasowe aby nigdy nie przytrafiło się to ponownie. Kilka zdjęć pozostało, i pokaże wam je na koniec wpisu.
Aby latać aktualnie potrzebne jest świadectwo pilota wystawiane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Aby wszystko było legalnie zdałem taki egzamin przed osobami z Firmy TornadoUAV które mają zezwolenia przeprowadzania takich egzaminów. Dlatego wszystko co fotografuję również dla Państwa jest w pełni legalne.

Być może to co przeczytacie wyda wam się nie spójne i momentami odbiegające od tematu, ale nigdy nie umiałem pisać rozprawek i wypracowań, dlatego zostałem Certyfikowanym fotografem wnętrz

i z wielka przyjemnością robię to dla was i oczywiście dla siebie 🙂

Podobne wpisy